Voor één van onze opdrachtgevers zijn wij per direct opzoek naar: Chef-kok van het CineCity Café

Als Chef-kok sta je aan het hoofd van onze keukenbrigade en ben je de schakel tussen de keuken en het bedieningsteam. Je zet je kennis en creativiteit in bij het samenstellen van gerechten en menu’s, zowel à la carte als voor de invulling van bijeenkomsten en evenementen. Daarbij werk je zoveel als mogelijk met pure en regionale producten. Kortom je doet er alles aan om onze gasten te verrassen met mooie, heerlijke en eerlijke gerechten.

Functie- eisen:

Je hebt ruime ervaring als Chef-kok. Verantwoordelijkheid nemen en leidinggeven is voor jou geen enkel probleem.  Je kunt goed met mensen omgaan en bent een waardevolle toevoeging aan ons team! Daarnaast ben je fulltime en flexibel inzetbaar.

Wat bieden wij:

 • Een marktconform bruto maandsalaris afhankelijk van je werkervaring.
 • Een goede pensioenregeling.
 • Ruimte voor eigen ideeën en creativiteit.
 • Een afwisselende en uitdagende baan.
 • Een ontzettend leuk en dynamisch team.
 • Een inspirerende werklocatie.
 • De mogelijkheid om in de zomer op vakantie te gaan.
 • Een filmpas om met twee personen onbeperkt naar de film te gaan.

Wat verwachten wij van jou:

 • Het voorbereiden en bereiden van gerechten.
 • Het aansturen van de medewerkers in de keuken.
 • Het bijdragen aan een positieve en fijne werksfeer.
 • De inkoop en het voorraadbeheer van de keuken.
 • Het vaststellen van recepten en menu’s.
 • Menusuggesties voor bijeenkomsten van grote groepen.
 • Het inroosteren van personeel.

Je hebt ruime ervaring als Chef-kok. Verantwoordelijkheid nemen en leidinggeven is voor jou geen enkel probleem. Je kunt goed met mensen omgaan en bent een waardevolle toevoeging aan ons team! Daarnaast ben je fulltime en flexibel inzetbaar.

CineCafé is geopend in 1999 en sindsdien de zelfstandige horecagelegenheid van CineCity. Gasten kunnen voor of na de film (of een theaterbezoek) bij ons terecht voor een lekkere lunch, een gezellige borrel of een heerlijk diner. Ook vinden er regelmatig grote congressen en bijeenkomsten plaats, waarbij we de gasten graag culinair in de watten willen leggen.

Lijkt het je leuk of heb je vragen? Zo ja, dan mag je contact met ons opnemen.
U kunt ons het best bereiken op: info@Promopolitan of +31628336576

Translate »